10 yıllık sektör tecrübesine sahip şirketlerimiz , bu tecrübeyi sektörde daha güçlü ve daha çözümcü, maliyetleri düşük  , yerli üretim ile kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır .

Bisa Teknoloji ve Ozi Teknoloji Olarak Kurulduğumuzdan Bugüne Kadar Hep Çözüm Odaklı Çalışmaktayız.

Bisa – Ozi Teknoloji ailesi olarak, gerek mevcut yazılım çözümlerimiz, gerekse müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştireceğimiz yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız, müşterilerimizin kurumsal yapılarının güçlendirilmesi, operasyonel işlerin dijital dünyaya taşınması ve bunların sonucunda kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır

Bisateknoloji , Bisa Otomotivin oluşturduğu bir marka olup Bursada faaliyet göstermektedir .

Neden Biz ?

Bisa Teknoloji Olarak Tüm Belgelerimiz Almış Bir Firmayız. ISO-9001 ve TSE Onay Belgeleri Olan Firmamızın Her Zaman Üstün Kalite ve Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktadır.

Bisa – Ozi Koltuk Sensör Sistemi

Sistemimizin 4 Versiyonu Bulunmaktadır. Kameralı ve Araç Takip Sistemli Koltuk Sensör Sistemi,Kameralı ve Koltuk Sensör Sistemi, Koltuk Sensör Sistemi  , Harekete duyarlı Olan Versiyonlarımızla Müşterilerimizin Tüm İhtiyaçlarını Karşılamaktayız.

Araç Takipli Koltuk Sensör Sistemi

Araç Takipli Koltuk Sensör Sistemimiz Veli Paneli ve Firma Panelini Bulunmaktadır Veliler İnternet Sitemizden Öğrencinin Koltukta Oturup Oturmadığını Emniyet Kemeri Takılı Olup Olmadığını Kontrol Edebilmektedir. Firma Panelinde İse Araç İle ilgili Tüm Bilgiler ve Lokasyon Bilgisini Kontrol Edebilmektedir.

Kameralı Koltuk Sensör Sistemi

Araç İçerisinde Kamera ile Koltuk Sensör Sistemimiz Tek Ekranda Tüm Kamera Sistemlerine Uyumlu Çalışmaktadır. Bu Sistemizde Veli ve Firma İstediği Zaman Kamera ve Koltuk Durumlarını Online Olarak Kontrol Edebilmektedir.

Koltuk Sensör Sistemi

Koltuk Durumlarını Koltuk oturağına döşeme altına koyulan ağırlık sensörleri ile  Şöför Önünde Bulunan Dokunmatik Ekran Panel Sayesinde Şöför Yolcuların Durumlarını Kontrol Edebilmektedir.

Harekete Duyarlı Koltuk Sensör Sistemi

Koltuk Durumlarını Koltuk sırtlığı ile oturağı arasına yerleştirilen hareket sönsörü ile  Şöför Önünde Bulunan Dokunmatik Ekran Panel Sayesinde Şöför Yolcuların Durumlarını Kontrol Edebilmektedir.

Sistemizin Alarm Sistemleri

Sistemimiz İçerisinde Bulunan Yazılım ve Yapmış Olduğumuz Anakart Sayesinde Okul Servisinde Çocuk Unutulduğu Zaman İlk Önce 4’lü Flaşör İkazı Yapar Hemen Akabinde Korna Sistemide Devreye Girerek Çevredeki Vatandaşların Dikkatini Çeker. Bunuda Kimse Dikkate Almaz İse Aracın Konumunu ve Plakasını Güvenlik Güçlerine Sms Olarak Gönderir.