SIKÇA SORULAN SORULAR

Koltuklarım boş durumdayken sürekli ikaz veriyor , siren çalıyor ?

Koltuklar sürekli sinyal veriyorsa koltuk içindeki ağırlık sönsörü ve hareket sönseri arızası oluşmuştur . veya kablo tesisatında kısa devre oluşmuştur . firmamız ile iletişime geçip bayiye yönlerilmenizi sağlayınız .

Koltuk sensörünü değiştim fakat sistem yolcu var ikazı veiyor ?

Bu gibi durumlarda genellikle koltuk altlarına yerleştirilen hub larda arıza söz konusudur . bu gibi durumlarda firmadan hub taleb ediniz .

Koltuk altındaki HUB değiştirdim .fakat koltuk sinyal vermiyor ?

Koltuk altındaki hub değiştiğinizde cihazımıza tanıtmanız gerkmektedir . galeri kısmında hub tanımlama videosunu izleyerek sorununuzu ortadan kalıcı olarak kaldırmanız mümkündür .

Koltuk altı ağırlık sensörü ile – hareket algılayıcı sensör arasında ki fark nedir?

Ağırlık sensörü koltuğun oturak kısmındaki kumaş döşemenin iç kısmına yerleştirilir .
Koltuk sırtlık ve oturaklık atrasına yerleştirilen sensördür . ikisinide aynı amaçlı kullanabilirsiniz. Ağırlık sösörü koltuk altına yerleştiğinden maliyeti ucuzdur . işçilik olarak da hareket sensörlüne göre daha fazladır .

Cihazımda ekran gidip görüntüsü gidip geliyor .

Bu iki sebep ile olabilir .
1- Ekran görüntü kablosunda gevşeklik var .cihaz üzerinde analog çıkış tarafndaki soldan 1 port taki kabloyu kontrol ediniz ve iyice sıkınız . eğer sorun giderilemediyse yeni RCA kabloyu firmamızdan talep ediniz .
2- Sorun giderilmediyse aracı en yakın servise götürün ve cihazını güncelleme yapılması için firmamıza gönderiniz.

Tek Ekranda

Tüm Cihaz Özellikleri Tek Ekranda Bulunmaktadır. Böylelikle Kolay Montaj İmkanı Sağlar

Araç Takip Sistemi

Koltuk Sensör Sistemiz İçerisinde Bulunan Araç Takip Sistemi İle Birlikte Aracın Konumu ve Koltuk Durumlarını Anlık Kontrol Edilir.

Kamera Sistemli Koltuk Sensör Sistemi

Yapmış Olduğumuz Koltuk Sensör Sistemi Tüm Kamera Sistemleri İle Birlikte Uyumlu Çalışır Böylelikle Tek Ekran Çok Görev !

Koltuk Sensör Sistemi

Araçta Koltukların İçine Yerleştirilen Sensörler Sayesinde Yolcunun Olup Olmadığını Kontrol Eden Sistemimiz Şöföre Anlık Bilgi Verir.

İkaz Sistemi

Koltuk Sensör Sistemimizde Bulunan Alarm Sistemleri Sayesinde 4’lü Flaşör, Korna ve Güvenlik Birimlerine Yolcu Unultuduğunda İkaz Sistemi.

Bayiler İçin Kolay Montaj
Sistemizin Karmaşık Bir Yapısı Olmadığı İçin Bayilerimiz Çok Kolay Bir Şekilde Montajını Yapabilmektedir.